Gratis

DIRECTOR ADJUNCT CONSTANTA

OK GROUP

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare - facultate de stat;
Experienta in domeniul BANCAR (Director de sucursala, Director Adjunct de sucursala, etc) - AMANET SI SCHIMB VALUTAR constituie un avantaj;
Abilitati de vanzare si analiza de piata;
Bune cunostinte de operare PC si utilizare internet;
Experienta de minim 3 ani pe un post de conducere;
Experienta in coordonarea echipelor;
Persoana responsabila, matura, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
Capacitate de analiza, sinteza, adaptare rapida si promptitudine in luarea deciziilor.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Organizeaza, coordoneaza si conduce operatiunile specifice de AMANET, SCHIMB VALUTAR si TRANSFER DE BANI;
Este formator in cadrul echipei;
Planifica impreuna cu echipa operatiunile necesare pentru activitatile specifice;
Lucreaza in conformitate cu cerintele,standardele si procedurile interne;
Propune imbunatatirea procedurilor;
Program de lucru: L - V - 8 - 18;

BENEFICII:

Venituri de 4 000 lei - 4 500 lei NET pentru perioada de proba de 120 zile calendaristice;
Cresterea veniturilor salariale dupa perioada de proba.
Contract de munca cu semnare din prima zi de angajare;
Training profesionist asigurat de societate si remunerat in perioada de pregatire;
Evaluarea si recunoasterea performantelor;
SIGURANTA si conditii de munca civilizate;
Telefon, laptop, masina;
Abonament servicii medicale intr-o clinica privata.

Grup de comanii romanesc, fondat in anul 1994 (schimb valutar, amanet si transfer de bani), in Bucuresti si cu sucursale in tara.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024