Gratis

Director achizitii horeca

BLACK STAR DISTRIBUTION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Director Achizitii ar trebui să aibă o experiență vastă în gestionarea proceselor de achiziții. Trebuie să demonstreze abilități excelente de negociere și relaționare cu furnizorii, precum și o capacitate dovedită de a dezvolta strategii de achiziții eficiente.
Ne dorim o persoana care a gestionat anterior achizitii de produse care se vand mai departe catre clienti, care sa mentina colaborarea cu departamentul de vanzari, oamenii care vand mai departe produsele achizitionate.

Descrierea jobului

Compania noastra este importator direct si distribuitor national de produse pentru restaurante si pizzerii: faina, ulei, cartofi congelați, legume congelate, carne fresh și congelata, de pui, porc, mozzarella, brânzeturi, salamuri....
Publicat 14 Apr. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 14 Mai 2024