de ani Fără Frică...

Publicat 04 Iul 2006 | Reactualizat 02 Aug 2006 | Expiră 04 Aug 2006

Dezvoltator Oracle

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Cerinte obligatorii:
- cunostinte de arhitectura Oracle 9i/ 10G, SQL/ PLSQL nivel avansat, tehnologii Web HTML, CSS, Java Script, JSP custom tags;
- cunostinte arhitectura client/ server si n-tier, Oracle Forms&Reports, PHP, ASP;
- OS: Windows, Linux, controlul versiunii VCS;
- experienta cu sisteme ERP sau billing.

Constituie avantaj: certificari Oracle, administrare de baze de date Oracle.

Oferta (bonusuri si beneficii):
- salariu atractiv, bonusuri in functie de realizari, cursuri de specializare.
- va oferim posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.

Compania CRIsoft a fost infiintata in 1991 avand ca obiect de activitate exclusiv productia de solutii software - sisteme integrate care sa permita automatizarea completa a fluxurilor informationale din organizatiile moderne si obtinerea informatiilor on-line pentru procesul decizional.

CRIsoft a fost prima companie care a folosit in Romania sistemul de proiectare asistata a programelor (CASE) Oracle Designer/ 2000 si de asemenea este un pionier in privinta introducerii tehnologiilor Web/ Intranet/ Internet de la Oracle.

Mai multe detalii despre companie puteti afla accesand site-ul: www.crisoft.ro .

Expirat
Dezvoltator Oracle  -  Christian Gavrila SRL - CRIsoft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles