Gratis

Developer Web PHP

CECCAR

Candidatul Ideal

- Experienţă solidă în dezvoltarea web folosind PHP, HTML, CSS și JavaScript;
– Cunoștințe extinse despre bazele de date și lucrul cu MySQL sau alte sisteme de gestiune a bazelor de date;
– Experiență în dezvoltarea aplicațiilor web utilizând PHP și framework-uri populare, cum ar fi Symfony;
– Experiență de lucru cu Docker, Kubernetes;
– Cunoașterea protocoalelor SSH, HTTPS;
– Abilități de comunicare și interacțiune cu utilizatorii pentru a oferi suport și instruire;
– Capacitatea de a învăța rapid și de a te adapta la noile tehnologii și cerințe;
– Abilități de depanare și rezolvare a problemelor, cu atenție la detalii;
– Cunoștințe extinse de lucru în WordPress și Prestashop.

Descrierea jobului

– Mentenanță platforme software dezvoltate de către CECCAR;
– Dezvoltare și testare module și funcționalități noi pentru platformele existente;
– Administrare site-uri web.

Dacă tu consideri că ești persoana potrivită, așteptăm să ne trimiți CV-ul tău pe adresa de e-mail resurseumane@ceccar.ro

Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Cu o istorie de peste un secol, CECCAR este organismul profesional care gestionează profesia contabilă în România, preocupându-se continuu de dezvoltarea competențelor și abilităților profesionistului contabil, care să îi permită furnizarea de servicii suplimentare celor tradiționale, la un nivel de calitate ridicat, astfel încât să servească interesul public, să pună bazele unei economii solide și orientate spre progres.

Cu o reprezentare la nivel național prin filiale în toate județele țării, CECCAR este membru al celor mai importante organizații profesionale de profil de la nivel mondial – IFAC (International Federation of Accountants) – și european – Accountancy Europe și ETAF (European Tax Adviser Federation).

Pentru mai multe informații accesați www.ceccar.ro.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024