de ani Fără Frică...

Publicat 29 Apr 2008 | Reactualizat 28 Mai 2008 | Expiră 30 Mai 2008

Designer Industrial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii superioare tehnice (proiectare)
- experienta in design de produs
- cunostinte AutoCAD
- cunosterea limbii engleze
- creativitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Proiectarea produselor in functie de cerintele clientului, posibilitatea liniei tehnologice proprii si aspectele financiare
- Imbunatatirea calitatii / formei ambalajului
- Furnizare de date prime pentru calcularea pretului si costului de productie
- Realizarea conceptului pentru produsele noi
- Alegerea tipului de carton ondulat in functie de destinatia ambalajului
- Proiectarea stantelor pentru carton ondulat
- Realizarea mostrelor

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de performanta
- posibilitati de dezvoltare si avansare
- mediu si echipa excelenta de lucru

SCA Packaging is Europe’s leading provider of customer-specific packaging solutions with emphasis on state-of-the-art design and local service close to customer facilities. As a member of the Swedish SCA Group, we are also Europe’s largest producer of corrugated board, a leading producer of containerboard paper used for the manufacturing of corrugated board, and supplier of customised protective packaging. SCA Packaging in Europe employs more than 52,000 people at 220 sites in 25 countries, and generated a turnover of € 11,5 billion in 2006.

Expirat
Designer Industrial  -  SCA Packaging Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles