Gratis

Deservent buldoexcavator cat 428

TANASIE ESCAVATOR CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajez deservent buldoexcavator cu experienta Executa lucrari de terasamente cu utilajul din dotare. Verifica si ingrijeste zilnic utilajul din dotare. Lucreaza pe santierele unde este repartizat si executa lucrarile ce sunt necesare si explicate de seful de echipa/seful de santier. Comunica cu seful direct sau cu atelierul mecanic cand apare o problema tehnica in activitatea sa. Completeaza zilnic raportul de lucru cu activitatile prestate si le lasa semnate de catre conducatorul de lucru pe acel santier.

Descrierea jobului

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024