Gratis

DESENATOR TEHNIC - AutoCAD

AUSTING
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare sau bacalaureat, tehnice, electronica, electrotehnica,instalatii, reprezinta un avantaj;
- Cunostinte solide de AutoCAD – 2D, 3D;
- Atentie la detalii, viteza de reactie, viteza si acuratete in executie
- Persoana deschisa la schimbare si la noi proiecte
- Cu abilitati de analiza si planificare;
- Posesor permis categorie B- reprezinta un avantaj
- Disponibilitate de deplasare in tara ;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Studiază, înțelege si definește scopul proiectului pentru a asigura cea mai buna soluție
  • Participa la colectarea si prelucrarea datelor referitoare la execuția proiectelor in lucru
  • Realizarea planselor tehnice finale / de lucru pentru instalatiile cu rol de securitate la incendiu/curenti slabi
  • Analizeaza structura cladirii conform planurilor primite de la beneficiar, impreuna cu proiectantul sistemelor de securitate si mangerul de proiect;
  • Colaboreaza cu proiectantii sisteme de securitate, inginerii și alți desenatori pentru a asigura acuratețea desenelor.
  • Se asigura că toate desenele sunt conforme cu codurile și standardele aplicabile.

Descrierea companiei

www.austing.ro
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024