Gratis

Deputy Manager si Sales Assistant

WITTCHEN ROMANIA S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

WHO YOU ARE
Experienţa anterioară în fashion retail este de preferat, dar nu obligatorie. Fire comunicativă și sociabilă; Orientare către clienţi, plăcere a lucra cu aceştia, Pasiune pentru modă şi styling. Orientat către rezultate. Pregătit pentru un job în ture. Plăcere de a lucra în echipă ;Cunoştinţe elementare de matematică şi aptitudini de utilizare a calculatorului.

Descrierea jobului

WHAT YOU CREATE
Un mediu de lucru activ, dinamic si cu posibilităti multiple de dezvoltare si in propriile magazine ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄conform standardelor ;Oportunitatеa dе a lucrа pentru unа din cele mai cunoscute compаnii intеrnaţionale din domeniu. Responsabil de toate task-urile ce tin de produs, vanzarea acestuia si de aspectul magazinului insă nelimitandu-ne aici. Vinzi produse sustenabile de nivel premium și oferi cele mai bune servicii. Ai rolul de gazdă ; ajuți clienții tăi să pătrundă in universul de lifestyle de la WITTCHEN și te asiguri că ei se simt ca acasă. Asiști clienții și ii consiliezi activ la selectarea produselor conform dorintelor lor. Ești focusat pe obiectivele de vanzări cu abilitățile tale de vanzare contribui la atingerea lor. Asiguri necesarul de produse din magazin și le prezinți conform specificațiilor echipei de VM. Lucrezi independent cu sistemul de la casa de marcat. Transmiti mai departe informatii despre produsele din colecția actuală colegelor și colegilor (noi).Schimbul de informații cu echipele din sediul central completează munca ta.

Descrierea companiei

WHO WE ARE
WITTCHEN is a market leader specialising in luxurious leather goods, luggage and travel accesories.
Suntem o echipă puternică formată din experți in modă și ambasadori convinși ai Brandului WITTCHEN și oferim clienților noștri o experiență deosebită de cumpărături. Avem in comun pasiunea pentru moda inovatoare, sustenabilă, materiale de calitate inaltă și design distins. Ajutăm clienții noștri să pătrundă in universul de lifestyle de la WITTCHEN și ne ocupăm ca ei să se simtă ca acasă.Timpul de muncă este si timp din viață pe care il petrecem impreună pentru a ne realiza obiectivele și pentru a sărbători succesele noastre. Evenimentele aduc impreună toată familia WITTCHEN și intăresc spiritul de echipă. In cadrul WITTCHEN din mediul online și fizic oferim posibilități reale de dezvoltare personală. Includem sustenabilitatea și aspectele sociale in toate deciziile noastre. Considerăm că există multe motive bune de a lucra cu noi:
BENEFICII:
Salariu atractiv.
Bonus garantat din vanzările individuale lunare.
Discountul de personal.
Asigurare medicală.
Bonuri de masă.
Dacă ceea ce ai citit corespunde standardelor tale si este ceea ce cauți la un loc de muncă, nu ezita să aplici! Hai să discutăm mai multe și să ne cunoaștem mai bine. ALĂTURĂ-TE ECHIPEI!Aceasta este o oportunitate unică de a face parte dintr-o echipă dinamică și de a contribui la succesul magazinului și al brandului nostru in Romania.
Căutăm colegi noi care sa întregească familia Wittchen pentru locatia noastra deja existenta in Parklake, dar si pentru noua noastră locație ce se v a deschide în Fashion House Palady.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024