Gratis

Decorator floral (2500 lei - 3200 lei)

Floraria FLORIA

Candidatul Ideal

  • Pasionat de domeniul floristic
  • Aspect placut si ingrijit
  • Abilitati de relationare si vanzare
  • Creativitate
  • Punctualitate
  • Cunostinte de operare PC si OfficeDescrierea jobului
  • Decoratorul floral reprezinta compania in fata clientilor in magazin si principalul consultant al acestora
  • Consiliaza clientii in alegerea produselor sau le creaza pe loc in functie de preferintele acestora
  • Are rol in stabilirea si mentinerea directiilor creative, la nivel de produs si aspect general al magazinului

*Experienta nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj

Descrierea jobului

  • Intretinerea florilor si a plantelor
  • Realizarea de buchete si aranjamente florale
  • Realizarea proceselor si procedurilor zilnice de intretinere si aministrare a magazinului
  • Gestionarea incasarilor si intocmirea monetarului
  • Intocmirea rapoartelor zilnice specifice
  • Mentinerea evidentei stocurilor si inventarierea produselor

Descrierea companiei

Societate comerciala cu activiate in domeniul floristic
Reprezinta Brandul Floria, magazinele sale fiind prezente in marele centre comerciale din Bucuresti. Conceptul Floria ofera un tip de design si servicii floristice premium, accesibile atat pe segmentul corporate, cat si pe cel rezidential.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024