Gratis

DECLARANT VAMAL

MV & MG CARGO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta pe un post similar (Declarant Vamal) , 1-2 ani reprezinta un avantaj
Utilizarea pachetului OFFICE (Word, Excel) la nivel mediu
Absolvent studii medii
Persoana dinamica si responsabila

Descrierea jobului

Intocmeste documentele vamale
Sustine declaratiile vamale in fata autoritatilor
Tine in permanent legatura cu clientii pe care ii reprezinta in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀vama, precum si cu transportatorii
Efectueaza controlul documentelor in vederea verificarii operatiunilor de omisionare vamala

S.C. MV&MG CARGO S.R.L , cu sediul in Loc. Negresti-Oas , oras Negresti- Oas, str. Victoriei, nr.144, jud Satu Mare, a fost infiintata in anul 2023 , avand ca obiect de activitate o gama completa de servicii de comisionare vamala cu experienta in operatiunile de intocmire si depunere a declaratiilor vamale !
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 9 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024