Gratis

Customer Technical Support L2 - Hybrid

Esx Intel World S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa ESX cauta un nou coleg/a pentru postul de Technical Support L2. Ne dorim in echipa noastra o persoana care urmărește să evolueze pe plan profesional, serioasa, energica, cu inițiativă și spirit de echipa dezvoltat!

Cerințe:
  • Diplomă de licență în IT sau într-un domeniu conex;
  • Experiență de minim 2-3 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe minime de programare și/sau QA
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală;
  • Abilități de rezolvare a problemelor și luare a deciziilor;
  • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra în mod colaborativ într-un mediu de echipă;
  • Capacitate de prioritizare a task-urilor
  • Capacitate de planificare, monitorizare a resurselor în vederea atingerii obiectivelor setate cu respectarea termenelor limita

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Propune soluții tehnice și acorda asistență tehnică în rezolvarea problemelor utilizatorilor
  • Colectarea și urmarirea rapoartele de incidente ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și acordarea asistenței tehnice potrivite
  • Răspunde solicitărilor din partea echipelor de Customer Support și IT
  • Documentarea soluțiile tehnice a problemelor identificate
  • Comunicarea cu clienții la nevoie pentru colectarea datelor IT în vederea rezolvării rapide a situațiilor apărute
  • Centralizarea bug-urile apărute si testarea lor
  • Actualizarea constantă a statusurilor
  • Analizarea logurilor în aplicație
  • Susținerea meetingurilor zilnice/saptamanale cu echipa de Customer Support si IT

Ce oferim:
  • Program de lucru în sistem hibrid -3 zile pe saptamana de la birou
  • Mediu prietenos cu multiple oportunități de dezvoltare a carierei;
  • Salariu atractiv și compensații suplimentare anuale, în funcție de performanțele dumneavoastră și de sprijinul acordat echipei;
  • Posibilitatea de a crește într-un cadru profesional;
  • Abonament gratuit la sala de sport cu ESX;
  • Și multe altele.

Descoperă cea mai mare rețea de săli de fitness și centre sportive din România, deschisă oricărei persoane fizice, doar cu aplicația ESX!

ESX are o comunitate actuală de 200.000 de membri din peste 100 de orașe din România, iar utilizatorii platformei au avut deja acces de peste 3 milioane de ori la sălile partenere folosind aplicația.

Profită de beneficiile abonamentului lunar care îți oferă acces zilnic la aproximativ 500 de centre sportive și săli de fitness din peste 100 de orașe din România.

Indiferent dacă alegi să faci fitness astăzi sau yoga mâine, ESX îți oferă posibilitatea de a alege activitatea preferată. Simplu, rapid și eficient!

Descarcă acum aplicația ESX și alege să faci parte din cea mai mare comunitate de pasionați de fitness din România. Bucură-te de o experiență sportivă dinamică, având la dispoziție cele mai bune săli și centre sportive din rețeaua ESX din întreaga țară!

Made with ❤️ in România

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024