Gratis

Customer Support Specialist

Coriolan Aur Smarald S.R.L.

Candidatul Ideal

Îți dorești să contribui la fericirea celor din jurul tău? Vrei să faci parte din #povesteaCoriolan și să descoperi secretele aurului? Vino în echipa Făurarilor de Fericire!

Ne dorim de la tine:
  • Abilități de comunicare excelente, atât verbal, cât și scris. Ne dorim să te exprimi cu ușurință, să ai dexteritate în tastare și drag de limba română.
  • Să fii orientat(ă) către client, să ai capacitate de a asculta și înțelege nevoile clienților, pentru a oferi soluții relevante și utile.
  • Să ai tact în relaționarea cu acei clienți dificili și capacitatea de a analiza și rezolva problemele în mod eficient.
  • Să fii organizat(ă) și să ai capacitatea de a-ți manageria timpul - Este necesar să fii capabil(ă) să-ți prioritizezi sarcinile, să îți gestionezi volumul de lucru și să răspunzi prompt la întrebările clienților.
  • Să ai o atitudine pozitivă, chiar și în situații dificile. Să fie o persoană prietenoasă, abordabilă și dispusă să ajute clienții.
  • Dorința de a cunoaște mai bine produsele și serviciile Coriolan, pentru a oferi răspunsuri complete și potrivite clienților.
  • Să ai cunoștințe medii de operare a calculatorului și Microsoft Office (Word și Excel).

Descrierea jobului

Ce vei face la Coriolan:
  • Gestionezi apelurile clienților și mesajele scrise din canalele alternative de comunicare. Vei identifica nevoile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀clienților și le vei oferi soluții adaptate nevoilor lor și vei contribui la creșterea satisfacției acestora.
  • Vei gestiona și urmări comenzile primite de la clienți (pe site-ul www.coriolan.ro și pe platformele terțe unde produsele Coriolan sunt listate), colaboratori și comenzile interne.
  • Vei întocmi documentele de transport și vei împacheta comenzile pentru clienți.
  • Vei verifica stocul de bijuterii și ambalaje și vei contribui la menținerea stocului în limitele stabilite.
  • Vei contribui la la dezvoltarea și optimizarea proceselor de lucru.
Ce beneficii vei avea:
  • Concediu de odihnă – 21 zile;
  • Tichete de masă;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Prime de sărbători după perioada de probă;
  • Creșteri salariale regulate, în funcție de rezultate.

Descrierea companiei

Cine suntem:
Coriolan este cel mai mare producător de verighete și bijuterii din aur din România. Îmbinând tradiția și experiența, ne-am îndeplinit cu promptitudine promisiunile față de peste 150 000 de cupluri care s-au bucurat de inelele de logodnă și de verighetele produse de noi în România. Așadar, suntem mândri să ne numim Făurar de fericire din 1996.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 9 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024