Gratis

Customer Support Representative

SELFPAY
3 poziții

Candidatul Ideal

Poți aduce plusvaloare profesională dacă:
  • Ai deja experiență pe un rol similar de customer support, aceasta va fi în avantajul tău; în cazul în care acesta ar fi primul tău job, îți place să îi ajuți pe ceilalți și ai o atitudine proactivă, nu te sfii să aplici pentru că suntem deschiși să începem împreună acest drum;
  • Ești în largul tău să vorbești limba română, engleză sau maghiară și faci asta fluent, corect și cu plăcere;
  • Înveți repede și ai dorința de a cunoaște și a aplica tehnologii noi;
  • Îți dorești să faci parte dintr-o companie pentru care clienții contează cu adevărat;
  • Poți trata clienții companiei așa cum ai vrea să fii tratat și tu în calitate de client;
  • Îți dorești să participi activ la rezolvarea situațiilor întâmpinate de către clienții noștri;
  • Ai bune abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Îți dorești un program flexibil și ești conștiincios în respectarea acestuia.

Descrierea jobului

Ca urmare a extinderii, suntem în căutarea unor noi colegi care să se alăture echipei noastre de servicii clienți din Brașov.

Ce vei face în echipa de Customer Support?
  • Vei prelua solicitările din partea clienților nostri prin telefon, email sau chat și le vei oferi soluții sau ajutor conform modului și procedurilor de lucru;
  • Vei asculta cu atenție și empatie situațiile expuse de către clienți;
  • Vei nota fiecare interacțiune pe care o vei avea cu clientul într-un sistem cu care te vei acomoda repede;
  • Vei începe cu o perioadă de training, având acces la toate informațiile necesare iar o dată terminată aceasta, o să îți poți desfășura activitatea cu succes;
  • Vei participa activ la îmbunătățirea serviciilor din departament prin semnalarea oportunităților identificate în decursul activității;
  • Vei lucra în ture iar programul de lucru include si weekendurile.

Descrierea companiei

CINE SUNTEM?

SelfPay, companie fondată in 2009, oferă o metodă simplă și rapidă de efectuare a plăților electronice prin cea mai mare rețea de terminale de tip self-service din România, cu peste 10.000 de unități și peste 250 de servicii disponibile. Stațiile de plată se pot găsi în marile rețele de retail, centre comerciale, piețe, benzinării și magazine de proximitate.
SelfPay este membru al Asociației Române de Fintech, asociație care reprezintă interesele antreprenorilor români care dezvoltă produse tehnice în industria serviciilor financiare.

VALORILE NOASTRE?

Credem mult în ceea ce facem și construim totul pe baza unor lucruri esențiale pentru noi:
ÎNCREDERE: Oferim clienților noștri servicii de calitate pe care se pot baza;
ONESTITATE: Oferim clienților noștri transparență și securitate la fiecare nivel;
APROPIERE: Oferim clienților noștri servicii la îndemână și suportul de care au nevoie;
CREATIVITATE: Oferim clienților noștri servicii inovatoare care să le facă viața mai ușoară;
AGILITATE: Oferim clienților noștri servicii mereu adaptate celor mai noi tehnologii;
PASIUNE: Oferim clienților noștri servicii în dezvoltarea cărora ne-am implicat cu totul.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024