Gratis

CUSTOMER SUPPORT- OPERATOR CALL CENTER (ENGLEZA)

SC MARKETING IDEAL SOLUTIONS
10 poziții

Candidatul Ideal

  • interviul si activitatea va avea loc exclusiv de la birou
  • studii superioare
  • cunoaşterea avansată a limbii engleze (scris, vorbit, citit)
  • atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
  • cunoştinţe avansate dе operare PC
  • bune abilităţi dе organizare a timpului, sarcinilor şi locului dе muncă;
  • capacitate dе a respecta termene limită;
  • capacitate dе multi - tasking.
  • experienta in domeniul call-center reprezinta un avantaj;
  • abilitati de coordonare, control si organizare a unei echipe;
  • atentie la detalii si capacitate de a evalua si a lua decizii prompte;

Descrierea jobului

  • să contacteze clienții alocați conform procedurilor și standardelor interne ale companiei;
  • pregateste rapoarte si monitorizeaza strategiile agreate, participand la procesul de relationare cu clientii pentru solutionarea situatiilor semnalate de catre acestia;
  • ofera support clientilor interesati de serviciile oferite de companie
  • introducerea informatiilor primite de la clienti in aplicatia interna (se ofera training);
  • inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
  • indeplinirea targeturilor!
Oferim:
  • training de la A la Z pentru customer support si call center
  • locatia jobului este centrala (zona Piata Romana)
  • salariu fix incepand de la 3000 Ron + comisioane foarte atractive
  • bonus in functie de performanta ( castiguri de peste 1000 euro NET )
  • posibilitatea de a avansa foarte rapid
  • conditii de lucru foarte bune
  • evenimente saptamanale/lunare in cadrul companiei
  • PROGRAM DE LUCRU: L-V; 10:00 -> 19:00 (pauza de masa 1h).

Companie cu o experienta de peste 3 ani a carei activitate consta in servicii de marketing CALL CENTER si Customer support. Echipa tanara si dinamica, avand ca scop oferirea celor mai bune servicii tip customer support!
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024