Gratis

Customer support - call center

Graveaza povesta Ta

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare scris si vorbit

Dexteritate in tastare si drag de limba romana

Orientare spre client si dovada de empatie

Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii

Cunoştinţe medii spre avansat dе operare PC

Bune abilităţi dе organizare a timpului, sarcinilor şi locului dе muncă

Capacitate dе a respecta termene limită

Experienta in domeniul call-center sau vanzari , reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Gestionarea comenzilor venite din mediul on line

Facturarea comenzilor in programe dedicate precum SmartBill

Confirmarea telefonica a comenzilor plasate pe site

Preluarea comenzilor primite prin telefon si printarea acestora

Crearea facturilor si a awb-urilor in platforma

Prezentarea clientilor a produselor si serviciilor oferite de companie

Gestionarea e-mail-urilor si solutionarea cererilor din partea clientilor

Gestionarea retururilor

Mentinerea unei bune comunicari si colaborari cu celelalte departamente.

Beneficii :

Salariu motivant + bonuri de masa
Discount semnificativ la toate bijuteriile noastre
Zona centrala, Dorobanti
Oportunitatea reala de a te implica si dezvolta in cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic, tanar si plin de viata
Management orientat catre angajat
Zile libere legale
Program de lucru luni - vineri 08:00 - 17:00 ( exclus remote sau hibrid )
Zile tematice ( pizza day, patiserie calda , cafea , ceai )conectare cu colegii si diverse activitati

Graveaza Povestea Ta ❤️ cea mai mare platforma online, cu bijuterii personalizate, din Romania.
Pentru a ne cunoaste mai bine si a afla mai multe lucruri despre noi , puteti accesa www.graveazapovesteata.ro

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024