Gratis

Customer Support Back Office

ADDGROWTH CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent(a) si licentiat(a) a unei facultati;
  • Experienta de minim un an intr-un departament de vanzari, call center sau customer support;
  • Experienta intr-un sistem ERP reprezinta un avantaj;
  • Experienta de minim un an intr-un sistem de ticketing;
  • Organizat(a); Proactiv(a) si Reponsabil(a).

Descrierea jobului

  • Raspunde solicitarilor din partea clientilor telefonic sau pe e-mail;
  • Preia comenzile din partea clientilor si le transmite catre departamentul ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de productie;
  • Confirma comenzile cu clientii;
  • Opereaza retururile din partea clientilor;
  • Emite diverse documente: facturi, avize, procese verbale, AWB-uri;
  • Are tangenta cu departamentele: achiztii, contabilitate, vanzari, productie si logistica.
Beneficii:
  • salariu competitiv;
  • oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei.
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 8 Iun. 2024 Expiră 17 Iun. 2024