Gratis

CUSTOMER SERVICE

S.C. BIOMAXIMA CLINICAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunostinte de limba Engleză Mediu/Avansat;

Cunoștinte de limba poloneza, nivel mediu reprezinta un avantaj

Rezistenţă la sarcini repetitive;

Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;

Foarte bune abilități de organizare și gestionare;

Competențe decizionale în situații critice;

Orientare către clientul final;

Punctualitate, atenţie la detalii, spirit de observaţie dezvoltat;

Determinare, seriozitate;

Responsabilitate și profesionalism;

Deprinderi pentru munca în echipă;

Cunoștințe solide de excel;

Descrierea jobului

Gestionează solicitările primite de la clienți și parteneri prin telefon și e-mail;

Intocmirea de comenzi interne si externe.

Intocmirea graficelor/tabelelor de livrare.

Suport acordat intregii echipe.

Organizarea si monitorizarea contractelor aflate in desfasurare .(Valabilitate, termene de livrare, garantii)

Asigură trasabilitatea corectă a informațiilor avute în gestiune, fiind mereu conștient de statusul comenzilor și fiind în continuă legătură cu Area Sales Manager-ul pe care îl asistă, cu clientul și cu departamentele interne (R&D, Producție, Logistică);

Culege, clasifică și gestionează informaţiile în mod corespunzător, cu scopul de a avea ca rezultat o livrare conformă către client.

Se va oferi salariu fix, plus bonusuri de performanta lunare, prima de sarbatori. Dupa perioada de proba de 3 luni se va renegocia contractul.

Biomaxima Romania is located in Cluj-Napoca. It is own by Biomaxima S.A. Poland.

BioMaxima S.A. is a Polish company listed on Main Stock Exchange in Warsaw , producer of microbiology media as well as a wide range of reagents and in vitro diagnostics equipment. The company is also a distributor of products of recognized global diagnostics companies. The company holds Certificates of the Quality Management System ISO 9001: 2015 and ISO 13485:2016. Company's products are CE marked and meet the requirements of the European Directive 98/79 / EC. Owing to a wide range of products, BioMaxima is a significant partner for many clients from the clinical, veterinary and industrial diagnostics market both in Poland (where we supply over 1800 laboratories) and in international markets, where we serve over 60 distributors on four continents.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024