CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

TERRABISCO SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte SAP – minim 2 ani
- Experienta in customer service - minim 2 ani
- Operare PC: Excel, Word;
- Bune abilităţi de comunicare;
- Adaptabil la schimbare;
- Abilitati analitice si de solutionare a problemelor.

Descrierea jobului

- Proceseaza comenzile in sistem (SAP);
- Intocmeste documenteloe pentru livrare (avize, declaratii de conformitate);
- Seteaza preturile si promotiile in sistem;
- Intocmeste facturile si le introduce in platformele clientilor;
- Mentine legatura stransa cu furnizorul logistic in vederea validarii livrarilor;
- Preia si rezolva corectiile cantitative si de pret de la clienti;
- Realizeaza rapoartele specifice departamentului CS;
- Mentine o stransa legatura cu departamentele de vanzari si logistica.

Societatea se ocupa cu marketing ul si distributia pe piata romaneasca de bunuri de larg consum. Cu o echipa de profesionisti in marketing, vanzari si distributie, rezultatele pozitive ale companiei sunt demostrate de ascensiunea unor marci de renume, prezente pe rafturile magazinelor din intreaga tara.
Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 13 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos