Gratis

Customer Service Representative with German

Hengst Filtration

Candidatul Ideal

- Abilități de comunicare;

- Dinamic/a, responsabil/a, flexibil/a, perseverent/a, cu dorință de învățare și avansare;

- Orientare spre nevoile, cerințele și problemele clientului

- Capacitatea de a construi si de a menține relații satisfăcătoare cu clienți

- Orientat/a către rezultate si indeplinirea taskurilor

- Abordare/gândire pe termen lung/gândire strategică

Descrierea jobului

- Rezolvarea problemelor clientilor(e-mail/telefon);

- Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusă;

- Atingerea obiectivelor individuale stabilite prin fisa postului

Sculptronix, on behalf of Hengst Filtration, is looking for a Customer Service Representative to join the Hengst team in the new facility in Bals, Olt.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024