Gratis

Customer Service Assistant with French

APT Resources & Services
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie de Customer Support este obligatorie.
  • Cunstinte de limba franceza si engleza la un nivel minim de B2.
  • Dorinta de a evolua constant in cariera.
  • Abilitati bune de comunicare, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestionarea interogarilor telefonice sau primite prin posta, de intrare si iesire, din partea clientilor legate de modificari de date cu caracter personal, cereri de extras, notificari de plata etc.
  • Oferirea de informatii si raspunderea solicitarilor primite despre clienti primitite de la Organistemele Oficiale.
  • Intocmirea de certificate de datorie, copii de contract la cerere, bonurilor de livrare si a documentelor de livrare.
  • Gestionarea si analizarea dosarelor creditorilor de retail.
  • Monitorizarea depozitelor lunar.

Prohuman Apt angajeaza pentru clientul care activeaza in sfera financiara persoane entuziaste care sa se alature echipei de BPO pe limba franceza.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024