Gratis

Customer Sales Representative

SC GAZON LUNA SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra are deschisa pozitia de Customer Sales Representative la sediul nostru din Luna ( langa Campia Turzii), jud. Cluj.
Postul nu este disponibil remote!
Daca esti dornic sa inveti si sa aduci solutii pentru nevoile clientilor nostri, atunci te asteptam sa ni te alaturi!

Daca esti o persoana deschisa, implicata si dedicata, pasionata de relatiile cu clientii si de lumea gazonului, atunci ai locul tau la Gazonluna
Cautam o persoana care sa isi exprime clar si frumos gandurile in limba romana, sa aiba abilitati atat de comunicare verbala, cat si in scris. Regulile gramaticale, empatia si politetea sunt cheile succesului in acest rol.
Aceasta pozitie se potriveste persoanelor sociabile, bine organizate si pasionate de vanzari.
Alatura-te unei echipe minunate, plina de colegi dornici sa te invete si sa lucreze alaturi de tine!

Descrierea jobului

Daca vei face parte din echipa noastra printre responsabilitatiile tale vor se va numara:
  • Acorzi suport tehnic telefonic pentru clientii companiei
  • Consiliezi clientii prin telefon, chat si email cu privire la produsele companiei noastre
  • Contactezi activ prin telefon clientii companiei in vederea prezentarii produselor companiei
  • Verifici si urmaresti comenzile transmise
  • Raspunzi la solicitarile clientilor prin email, chat, whatsapp, telefon sau alte canale
  • Preiei comenzile clientilor
  • Prelucrezi si facturezi comenzile de la clienti in sistemul ERP
  • Introduci clientii in baza de date
  • Oferi solutii corecte pentru nevoile clientilor
  • Gestionarea feedback-ului primit de la clienti pe site-ul companiei, dar si pe retelele de socializare

Beneficii
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala intr-o companie lider pe piata din Romania;
  • Program de inductie si training;
  • Salariu motivant + Bonsuri de performanta;
  • Bonuri de masa
  • Program de lucru flexibil

GAZON LUNA SRL este unul dintre cei mai mari producatori de gazon rulou din Romania, cu peste 100 de hectare de gazon cultivate si unic importator si distribuitor al ingrasamintelor profesionale pentru gazon Fenix & Greenax si distribuitor al semintelor profesionale Barenbrug si Padana. Compania noastra este membra ETP (European Turfgrass Producers)
Ne place gazonul, dar mai mult ne plac oamenii, de aceea echipa este punctul nostru forte. Suntem o echipa tanara si pasionata intr-un mediu mai mult decat frumos. Cautam un Customer Sales Representative care sa ne ajute sa oferim o experienta remarcabila clientilor nostri.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024