Gratis

Customer Relationship Officer @ ING Satu-Mare Libertatii

ING BANK ROMANIA

Candidatul Ideal

Dacă ştii despre tine că:

Ai studii superioare în domeniul economic;
Lucrezi bine în Word, Excel, Power Point şi Outlook;
Relaţionezi şi comunici foarte bine cu oricine;
Îmbini lucrul în echipă cu atingerea obiectivelor individuale;
Îţi place să interacţionezi cu clienţii şi ai experienţă anterioară într-un rol similar.

Vino în echipa ING Office! Te aşteaptă:

Experienţe de învăţare centrate pe competenţe ca negociere şi comunicare;
O organizaţie orientată către clienţi şi pasionată de idei indrăzneţe;
Colegi veseli şi ambiţiosi, gata oricând să te ajute.

Descrierea jobului

Misiunea ta:
Să fii un ambasador al produselor şi serviciilor ING Bank, dedicate clienţilor persoane fizice.

Ce vei face în acest rol?

Vei promova produsele şi serviciile bancare ale ING Bank destinate persoanelor fizice (conturi, carduri, credite, asigurări, fonduri mutuale);
Vei participa activ la realizarea target-ului de vânzări şi la atingerea obiectivelor calitative;
Vei oferi consultanţă clienţilor şi îi vei sprijini în realizarea operaţiunilor;
Vei înregistra/actualiza informaţiile primite de la clienţii noştri în programele ING;
Vei identifica soluţii pentru clienţi şi vei dezvolta relaţii profesionale pe termen lung.

Descrierea companiei

Descoperă ING Bank Romania

ING crede într-o lume în care fiecare poate crește și progresa în felul său. Acest lucru se reflectă în sloganul nostru global, "do your thing", în faptul că noi credem în autonomia angajaților noștri. Cu această autonomie garantată, ne așteptăm ca oamenii să fie implicați și să sprijine activitatea pe care o desfășurăm, având în centru clienții, partenerii, dar și compania.
Să lucrezi în ING înseamnă să fii înconjurat de oamenii energici, ambițioși, prietenoși și respectuoși: specialiști talentați care își asumă responsabilitatea și autonomia de a transforma planurile în acțiuni concrete. Suntem mereu curioși, ne adaptăm schimbărilor și căutăm constant modalități mai bune de a face lucrurile să se întâmple.
Cu 30 de ani de activitate în România, ING Bank s-a afirmat prin pionierat în privința modului modern de a face banking în piața bancară locală. Tehnologia și inovația se află la baza activității noastre, ceea ce face ca produsele ING să fie relevante pentru viața și afacerile clienților noștri.

ING Bank România este singura bancă cu o creștere organică din top 10 bănci locale după active, fără achiziții de portofolii de clienți sau alte bănci. ING Bank România este o bancă universală cu peste 1,8 milioane de clienți din trei segmente de business: persoane fizice (retail), companii IMM-uri & Mid-Corporate și Wholesale Banking.

Vino alături de noi!

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024