Gratis

CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGER

ZIROMA SRL

Candidatul Ideal

Davos Europe producator de porti , garduri si balustrade din aluminiu este in cautare de Customer Relationship Manager pentru gestionare distribuitori la nivel national :
  • Studii superioare tehnice;
  • Networking dezvoltat in domeniu pentru un flux informational de calitate;
  • Experienta in expansiune nationala si identificare surse de lead-uri si transformarea acestora in contracte ;
  • Constitue avantaj cunostinte Autocad sau un program de proiectare 3D;
  • Word, excel nivel avansat, engleza, franceza, orice alta limba ;
  • Asertiv, calm, cu interes real pentru nevoile clientului ;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Viteza de reactie flexibilitate adaptabilitate;
  • Experienta in piata de usi de garaj sau in domenii conexe, cu portofoliu clienti in aceste domenii.

Descrierea jobului

Customer Relationship Manager, jod description:
  • Managementul distribuitorilor existenti impreuna cu departament customer care la nivel National pentru realizarea obiectivelor ;
  • Identifica, oferteaza si starteaza colaborari cu distribuitori pentru produsele Davos
  • Va asimila fluxul de intelegere produse, ofertare, acomodare repere cu nevoile clientului, chiar masuratori , contracte;
  • Deplasari la nivel national ;
  • Vei comunica cu colegii din Customer Care si Manager Productie pentru detalii, specificatii;
Sa ai la tine permanent o ruleta de 10m si o nivela 😊
Noi :
Ne straduim sa avem mediu de lucru prietenos dar productiv ;
Suntem o echipa ;
Suntem putini dar facem lucruri minunate si foarte apreciate de clienti.
Ne plac ideile, acceptam provocarile si apreciem implicarea si conceptul « yes I can ».
Mediul de lucru :
Ford Puma ;
Laptop, telefon, etc toate resursele necesare;
Parte fixa si bonusuri realizare obiective volum/targete specifice/volum ;
Program: Luni - Vineri

Daca anuntul ti-a atras atentia, cu drag asteptam sa te cunoastem. Chiar daca sunt lucruri de invatat suntem pregatiti sa avem colegi de treaba 😊

ZIROMA are ca principal obiect de activitate productia de Porti si Garduri din aluminiu produse sub brandul DAVOS. Distributia se desfasoara la nivel national si catre alte cateva tari din Europa.
www.davos-europe.com

Ca activitate secundara ZIROMA se ocupa de vanzarea si montajul de usi sectionale de garaj, usi sectionale industriale, rulouri industriale, toate produse de liderul european in domeniu, Hormann.

Cultura companiei:

  • Ne concentrăm pe produse inovative pentru clienți mulțumiți
  • Practicăm integritatea în mediul intern și extern al companiei
  • Ne place să inovăm continuu la orice nivel (echipă, procese, tehnologie etc.)
  • Punem accent pe planificare, monitorizare și asumarea responsabilității
  • Credem în “ceea ce voiți să vă facă vouă oamenii, faceți-le și voi la fel”
Misiune: Suntem dedicați să oferim soluții estetice și durabile care să asigure + confort beneficiarilor privind sisteme din aluminiu, în domeniul închiderilor rezidențiale și industriale.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024