Gratis

Customer Care Specialist

Esx Intel World S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa ESX caută un nou coleg/a pentru postul de Customer Care Specialist in Bucuresti. Ne dorim în echipa noastră o persoană care urmărește să evolueze pe plan profesional, serioasă, energică, cu inițiativă și spirit de echipă dezvoltat! Menționăm modul de lucru hybrid și salariu atractiv ca avantaje principale, dar, desigur, și mediul de lucru plăcut format din persoane pline de bună dispoziție!

Experiența în Customer Services nu este obligatorie, ne orientăm către persoane cu o experiență aprox. 1 an în câmpul muncii (diverse domenii).

Cerințe:
  • Abilități de comunicare;
  • Dinamic/a, responsabil/a, flexibil/a, perseverent/a, cu dorință de învățare și avansare;
  • Orientare spre nevoile, cerințele și problemele clientului;
  • Capacitatea de a construi si de a menține relații satisfăcătoare cu clienți;
  • Orientat/a către rezultate si indeplinirea taskurilor;
  • Abordare/gândire pe termen lung/gândire strategică.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Rezolvarea problemelor clientilor(e-mail/telefon);
  • Promovarea ofertei comerciale, a ofertelor speciale catre clientii din portofoliu;
  • Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusă;
  • Atingerea obiectivelor individuale stabilite prin fisa postului.
* Orice curs sau implicare în proiecte școlare/extrascolare, constituie un avantaj.

Ce oferim:
  • Salariu atractiv, în funcție de experiența și abilitățile tale: intre 3000 si 3500 lei net
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipa de oameni deschisi, cu posibilități de avansare și dezvoltare profesională accelerată;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Biblioteca de cărți pentru dezvoltare personală;
  • Laptop, telefon;
* Promovarea in cadrul companiei se face dupa o evaluare periodica, la fiecare 6 luni.

Descoperă cea mai mare rețea de săli de fitness și centre sportive din România, deschisă oricărei persoane fizice, doar cu aplicația ESX!

ESX are o comunitate actuală de 200.000 de membri din peste 100 de orașe din România, iar utilizatorii platformei au avut deja acces de peste 3 milioane de ori la sălile partenere folosind aplicația.

Profită de beneficiile abonamentului lunar care îți oferă acces zilnic la aproximativ 500 de centre sportive și săli de fitness din peste 100 de orașe din România.

Indiferent dacă alegi să faci fitness astăzi sau yoga mâine, ESX îți oferă posibilitatea de a alege activitatea preferată. Simplu, rapid și eficient!

Descarcă acum aplicația ESX și alege să faci parte din cea mai mare comunitate de pasionați de fitness din România. Bucură-te de o experiență sportivă dinamică, având la dispoziție cele mai bune săli și centre sportive din rețeaua ESX din întreaga țară!

Made with ❤️ in România

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024