Gratis

Customer Care Officer - in Online Digital Support & QA

TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

Esti energic, pozitiv, spontan, si relationezi usor? Atunci locul tau cu siguranta este alaturi de noi!
Suntem o echipa tanara, dinamica, ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.
Daca vanzarile te stimuleaza, relationezi usor, esti orientat catre rezultate competitive si motivat sa realizezi ceea ce iti propui, te asteptam cu drag in echipa noastra.

Ce ai nevoie pentru a reusi:
  • Studii superioare finalizate sau in curs ;
  • Experiență în vanzari sau in domeniul financiar bancar (reprezinta un avantaj);
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows) – nivel mediu;
  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Gestionarea corecta a situatiilor printr-o atitudine cooperanta si o gandire pozitiva;
  • Flexibilitate și adaptabilitate.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Preluarea cererilor de creditare si contactarea telefonica a potentialilor clienti, cu scopul de a promova si vinde produsele financiare ale companiei;
  • Identificarea nevoilor clientilor, negocierea si tratarea obiectiilor in vederea semnarii contractelor;
  • Abordarea clientilor cu profesionalism, in acord cu standardele de calitate ale companiei;
  • Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari dar si a asteptarilor clientilor, respectand in acelasi timp politicile si procedurile companiei;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare si anuale.

Ceea ce oferim:
  • o echipa entuziasta si dinamica;
  • posibilitatea de a lucra remote;
  • pachet salarial motivant;
  • bonus de performanta;
  • bonus de integrare;
  • training in domeniul financiar-bancar;
  • oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
  • abonament medical privat;
  • fruit day/ icecream la birou;
  • masaj saptamanal.

Suna atractiv? Hai sa ne cunoastem!

Viziteaza pagina noastra de cariere pentru a afla mai multe despre ceea ce ne deosebeste.

Daca suna interesant, ne-ar placea sa aplici, ca sa discutam mai multe detalii!

Ne-am dori sa raspundem tuturor aplicantilor, dar din cauza numarului mare de candidaturi pe care le primim, putem contacta doar candidatii selectati. Toate candidaturile sunt tratate cu cea mai mare confidentialitate.

Prin trimiterea aplicatiei tale de angajare catre tbi bank, confirmi ca ai citit documentul intitulat "Informatii privind prelucrarea datelor cu caracter personal pentru candidati", disponibil public pe pagina de cariere tbi.

Descrierea companiei

Cine suntem :

Esti interesat sa te alaturi unei banci altfel, cu o abordare inovatoare si o cultura moderna?

tbi, este una dintre cele mai profitabile banci care se dezvolta intr-un ritm alert. Suntem o banca cu un background de succes care functioneaza ca un start-up, mereu in cautare de noi oportunitati pentru a ne dezvolta. Cum facem acest lucru?

Contributia principala la succesul nostru o au oamenii din tbi. Echipa noastra este ghidata de trei trasaturi distinctive: curaj, pasiune si atentie, fiind deschisi sa iasa din tipare si sa redefineasca banking-ul.

Cei care lucreaza in tbi bank sunt extrem de multumiti - 80% dintre ei ar recomanda cu incredere tbi ca angajator pentru prieteni si familie. Echipa noastra se implica in proiecte ambitioase pe termen lung si este ghidata de o determinare constanta de a-si dezvolta potentialul si cariera. Suntem dedicati si incurajam invatarea continua si luarea de decizii. Iar acestea nu sunt simple afirmatii corporatiste, ci reflecta experientele autentice ale colegilor nostri.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024