Curier / Livrator

Bogodan Serv S.R.L. - 20 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințele candidatului:
-Studii medii;
-Experiența in domeniu constituie un avantaj;
-Cunostinte de utilizare ale aplicatiilor unui telefon (ex: GPS);
-Capabil sa isi organizeze si sa isi respecte programul de lucru;
-Responsabil fata de obligatiile postului;
-Persoana comunicativa, spirit dinamic;
-Loialitate și confidențialitate;

Descrierea jobului

Se recruteaza curieri/livratori, cu sau fara exeprienta;

Oferim:
-Posibilitatea unei probe de lucru;
-Asistenta manageriala in permanenta;
-Contract de munca cu norma intreaga sau jumatate de norma;

Descrierea postului:
-Acest post consta in livrarea unor pachete sigilate de la diferite restaurante pana la domiciliul clientului;

Posibilitate de livrare:
-Cu bicicleta;
-Cu trotineta electrica;
-Cu scuter/motor;
-Cu masina;

Program flexibil în funcție de disponibilitate, selectia turelor se face din aplicația de lucru;
Bonusuri in functie de performanta si activitatea livratorului in orele de varf;
Mediu de lucru placut si relaxant !

Aceasta companie are ca scop infiintarea unor relatii stranse si profesionale intre toti angajatii si cat mai mult ajutor reciproc pentru asigurarea unui mediu placut de lucru !

Domeniul de activitate: Industrie alimentara / curierat si livrari la domiciliu !

Publicat 2 nov. 2021 Reactualizat 30 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos