Gratis

Curier / livrator Bucuresti, ilfov si alte judete

SC STUDIOBLITZ SRL

Candidatul Ideal

​Cerinte de baza ale postului:

1. Cazier judiciar curat

2. Permis de conducere cateogria B

3. Experienta in domeniul curieratului prezinta un avantaj

4. Experienta ca sofer minim 2 ani

5. Masina personala constituie un avantaj. Cine vrea sa o foloseasca in interesul firmei va fi remunerat cu 60 de lei/zi + decontarea combustibilului

6. Buna orientare in spatiu pentru a fi un bun curier si ablitati de comunicare

7. Bun planificator si organizator, responsabil, ambitios si receptiv, serios

Descrierea jobului

Ocupantul postului se va ocupa de livrarea ofertei companiei la sediile clientilor atat in Bucuresti cat si in alte judete. In fiecare zi curierul va merge pe un traseu stabilit de companie si va prezenta oferta catre clientii companiei.

Program L- V, de la ora 06:00- 14:00 cu 1h pauza de masa
Sau
​Program: L- V, de la ora 09:00- 18:00 cu 1h pauza de masa

Ce ofera compania:

Training specializat si integrare organizationala asistata pentru postul de curier/livrator;

Mentoring in perioada de integrare;

Posibilitatea de a evolua in cadrul companiei.

Cine nu trebuie sa aplice:

Daca sunteti implicati in alte proiecte si nu aveti disponibilitate pentru acest proiect.

Daca nu aveti permis de conducere

Daca nu aveti experienta de condus masina

Daca nu puteti sa va treziti dimineata si sa va face-ti job-ul.

Daca nu sunteti disponibili in perioada job-ului 26 Martie - 26 Aprilie

Aplicati numai cu CV. Veti fi contactati in urma triajului CVului

Companie care actioneaza la nivel zonal, cu o experienta de peste 12 de ani in domeniul fotografiei profesionale de volum, cautam persoana responsabila care sa ocupe un post de curier/livrator in Departamentul de Promovare.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024