Gratis

Curier Livrari Tazz, Glovo si Bolt Food

Road Food Delivery S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati excelente de navigare si orientare in oras.
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub presiune.
  • Atitudine pozitiva si orientare catre satisfacerea clientilor.
  • Disponibilitatea de a lucra in program flexibil, inclusiv in weekend si sarbatori.

Descrierea jobului

Compania noastra, un lider in domeniul serviciilor de livrare rapida, cauta sa isi extinda echipa prin recrutarea unui Curier Livrari pentru platformele Tazz, Glovo si Bolt Food.

Responsabilitati:
  • Livrarea prompta si eficienta a comenzilor clientilor folosind platformele Tazz, Glovo si Bolt Food.
  • Asigurarea integritatii si sigurantei comenzilor pe durata transportului.
  • Mentinerea unei comunicari eficiente cu echipa de dispecerat pentru optimizarea rutelor de livrare.
  • Respectarea regulilor de circulatie si a normelor de siguranta in timpul livrarilor.

Beneficii:
  • Comision mic.
  • Bonusuri avantajoase.
  • Lucrezi cat vrei si cum vrei.
  • Salariu saptamanal.

Vei face parte din una dintre cele mai serioase firme de curierat din Romania, ne putem lauda prin profesionalism, salarii neintarziate si faptul ca suntem top 1 in Romania.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024