Curier Bolt Food - Explorează orașul în timp ce câștigi bani

OCTAVIX SPEED S.R.L.
30 poziții

Candidatul Ideal

Vehicul Propriu de Livrare: Trebuie sa ai propriul tau vehicul, fie ca este vorba de o masina, scuter, motocicleta, bicicleta sau trotineta normala sau electrica. Aceasta conditie este esentiala pentru a putea efectua livrarile rapid si eficient.

Motivatie si Dorinta de Munca: Suntem in cautarea unei persoane motivate, care isi doreste sa munceasca si sa castige bani. Energia si entuziasmul tau pentru a face livrarile sunt cheia succesului in acest job.

Autonomie si Flexibilitate: Vei fi propriul tau sef! Trebuie doar sa deschizi aplicatia si sa incepi sa lucrezi oricand doresti. Poti sa iti stabilesti propriul program si sa livrezi comenzi atunci cand iti convine.

Fara Tinte si Penalizari: Nu exista obiective de indeplinit sau penalizari daca nu livrezi un anumit numar de comenzi. Lucrezi cat vrei, cand vrei, si castigi bani pe masura efortului depus.

Descrierea jobului

Ai ajuns in locul potrivit! Iti oferim oportunitatea unica de a deveni curier Bolt Food. Cu noi, vei beneficia de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈angajare rapida, intr-o zi sau mai putin, si vei fi propriul tau sef. Mai mult de atat, oferim plata saptamanal, optiuni de colaborare flexibile, inclusiv prin SRL/PFA si beneficii extra.

Te intrebi de ce Bolt Food si nu alte platforme?

Ai flexibilitate totala! Spre deosebire de celelalte platforme, la Bolt Food nu trebuie sa-ti rezervi orele de lucru. Intri, livrezi, si te deconectezi oricand, fara vreun fel de penalizare.Si cel mai important, castigurile sunt pe masura efortului depus. Poti castiga intre 500 si 2000+ lei pe saptamana, in functie de comenzile livrate!

Aplica acum si te vom ajuta cu toate detaliile necesare si deschiderea contului pe platforma Bolt Food Courier.

Octavix Speed se pozitioneaza ca un lider de incredere in domeniul recrutarii si gestionarii curierilor pentru platformele de Food Delivery din Romania, colaborand cu giganti precum Bolt Food, Glovo si Tazz by eMAG. Ne adaptam continuu la schimbarile pietei, consolidandu-ne reputatia prin angajamentul nostru fata de livratori, oferind servicii profesionale si beneficii suplimentare. Incepand de la o echipa modesta, flota noastra a crescut exponential. Astazi, coordonam peste 500 de curieri dedicati. Expertiza noastra nu se limiteaza doar la livrarile de mancare, ci se extinde si in domeniul distributiei de colete si materiale promotionale. Octavix Speed este partenerul ideal pentru curierii platformelor Bolt Food, Glovo si Tazz by eMAG, oferind un mediu de lucru dinamic si recompense pe masura. Oferim seriozitate, punctualitate si transparenta, ceea ce ne permite sa ne extindem constant flota.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024