Gratis

CROITOR BUZUNARE APLICATE

SC DEJA VU SERVICII INTEGRATE SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Te invitam sa faci parte din echipa noastra daca:
  • Ai cursuri de calificare in domeniul textil;
  • Cunosti procedurile specifice de croire si confectionare, dar ai si experienta de lucru cu diverse masini sau dipozitive specifice;
  • Ai indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea operatiilor specifice;
  • Esti o persoana serioasa, foarte bine organizata si iti place sa lucrezi atat individual, cat si in echipa.

Descrierea jobului

  • Montarea buzunarelor aplicate pe detaliile principale;
  • Executarea tivului pe linia superioara, eventual termocolarea ei- formatea cutelor (daca au);
  • Executarea operatiile conform documentatiei tehnice;
  • Respectarea parametrilor de lucru conform documentatiei tehnice;
  • Finisearea produselor;
  • Oferirea calitatii lucrarilor efectuate;
  • Executarea corect si in termenele stabilite;
  • Realizarea dupa tipar si detalii tehnice;
  • Pastrarea, in buna stare, a materialelor si masinilor de lucru.

Suntem o companie in continua dezvoltare, in continua cautare de colegi dinamici, motivati, dornici de munca, care isi doresc sa evolueze continuu.
Atelierul nostru de croitorie confectioneaza si comercializeaza halate de lucru albe, atat cu maneca scurta cat si cu maneca lunga.
Toate uniformele sunt confectionate de noi, utilizand materiale textile calitative si echipamente performante. Produsele se afla la pret de producator si pot fi personalizate prin imprimare serigrafica, broderie multicolor, marimi atipice si dimensiuni speciale. Ele sunt rezultatul multor analize si incercari puse in practica, astfel incat suntem la inaltimea standardelor europene si a cerintelor domeniulu

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024