Gratis

Crewing operator

SC Rom Trust SRL Tulcea

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Crewing Operator / Coordonator / Responsabil echipaj care sa se alature echipei noastre.

Candidatul ideal
  • comunicare corecta, in scris si vorbit, in romana si engleza;
  • amabilitate fata de clienti si echipa; orientare catre client, people skills;
  • punctualitate, rigurozitate si atentie la detalii;
  • abilitatea de a gestiona situații neasteptate;
  • managementul corect al timpului si prioritizarea sarcinilor, abilitatea de a lucra cu termene fixe;
  • cunostinte de operare MS Word/Excel/Outlook;
  • disponibilitatea de a lucra ocazional in afara orelor de program.
Experienta in munca de birou constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la sediul din Tulcea si include:
  • Pregatirea navigatorilor pentru imbarcare (verificarea/scanarea/actualizarea documentelor;
  • programarea si obtinerea vizelor; ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂programarea examinarilor medicale si a testelor, urmarirea parcurgerii lor);
  • Actualizarea permanenta a bazei de date, intocmirea/actualizarea raportarilor lunare cu privire la navigatorii plasati;
  • Mentinerea legaturii cu navigatorii, asigurarea comunicarii prompte cu clientii;
  • Arhivarea dosarelor/contractelor, asigurarea fluxului documentelor.
Beneficii
  • Lucrul intr-un mediu curat, sanatos si confortabil alaturi de o echipa responsabila,
  • Se asigura instruirea pentru intelegerea si preluarea sarcinilor de lucru,
  • Tichete restaurant,
  • Prime de sarbatori,
  • Plata orelorsuplimentare,
  • Abonament medical.
Va rugam sa ne transmiteti CV-ul la admin@romtrust.ro.

Suntem agentie specializata in recrutarea si plasarea de personal navigant pe nave maritime straine, cu
o prezenta activa pe piaţa romaneasca de profil timp de 28 de ani.
Lucram exclusiv pentru companii de shipping straine, intr-un mediu dinamic si constant in schimbare, in
actiuni coordonate cu firme de pe alte continente.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024