Gratis

Cost Controller

BK TECHNIK SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate - în domeniul economic, inginerie economică, instalații/ electroenergetică/ inginerie electrică cu cunoștințe economice ;
  • Cunoștiințe MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • Persoană organizată;
  • Adaptabilitate, atitudine proactivă, capacitate de a inova;
  • Responsabilitate, capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Spirit analitic: să poata identifica soluții la problemele cu care se confruntă;
  • Simț dezvoltat al eticii profesionale;
  • Experiența pe o poziție similară constituie avantaj.

Descrierea jobului

Atribuții
  • Verificarea din punct de vedere financiar a situațiilor de lucrări ale Subcontractorilor, conform clauzelor contractuale;
  • Emiterea certificatelor de plată pentru situațiile de lucrări verificate în prealabil și confirmate de Project Manager;
  • Verificarea corectitudinii facturilor fiscale ale subcontractorilor (date de facturare, valoarea facturată, corectitudinea calculelor, curs Euro, etc.);
  • Verificarea respectării clauzelor contractuale;
  • Întocmirea contractelor și a actelor adiționale pentru Subcontractori;
  • Pregătirea și transmiterea diferitelor notificări;
  • Pregătirea documentelor de calificare pentru licitații.
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • laptop;
  • telefon;
  • mediu de lucru placut;
  • suport continuu pentru creșterea profesională.

Pentru că dezvoltarea implică mai multe resurse, căutam un coleg/a care să facă parte din echipa noastră și care să se dezvolte împreună cu noi.

Suntem o companie specializată în execuția de instalații electrice si instalatii mecanice, precum și în oferirea de soluții pentru mentenanța tehnică a clădirilor. Cu o prezență de peste 22 ani pe piața din România, ne-am desfașurat activitatea în această perioadă atât ca Antreprenor General de Instalații cât și Contractor pentru proiectare si execuție instalații electrice, reușind prin proiectele realizate să ne creem o poziție solidă și un nume pe piața de profil.

Investim în mod constant în perfecționarea profesională a angajaților noștri, în tehnologii actuale și echipamente moderne pentru a putea oferi clienților noștri servicii de calitate certificată, bazate pe soluții inovatoare, integritate și profesionalism. Cunoștințele și abilitățile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul şi garanţia satisfacţiei clienţilor noştri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de soluţii optime sub raportul eficienţei costurilor, al confortului şi siguranţei lor.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024