Cosmeticiana

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Suntem în căutarea unei persoane amabile, cu un aspect plăcut și îngrijit, dornice de a-și extinde orizontul cunoașterii, cu abilități în promovarea și vânzarea serviciilor oferite;
  • Aplicanta trebuie să aibă absolvit liceul și promovat examenul de Bacalaureat;
  • În ceea ce privește formarea în domeniu, suntem interesați de persoane cu experiență de minim 1 an, promovarea scolii de calificare in domeniu reprezintă un mare avantaj.

Descrierea jobului

Principale atributii:
  • Primirea clientelor,utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparatelor din dotare;
  • Efectuarea tratamentelor faciale si corporale;
  • Raspunde prompt la solicitarea clientelor;
  • Abilitati de comunicare;
  • Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
  • Respectarea programului de lucru.

Salonul Vogue ofera servicii profesinale de coafor, tuns, manichiura/ pedichiura, masaj, cosmetica, tratament corporal si facial, epilare definitiva IPL.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022