Gratis

Cosmetician / Terapeut Beauty/ Manichiurist

Marab Perfumery Boutique
3 poziții

Candidatul Ideal

MARAB BEAUTY HUB OTOPENI - Un nou concept de beauty își caută colaboratori sau angajati pentru servicii de manichiura, pedichiura, cosmetica, masaj, terapii corporale, epilare definitiva.

Salonul configurat ca un beauty hub se află in Otopeni - Odăile, zonă în plină dezvoltare și cu un puternic potențial, fiind integrat într-un concept / parfumerie de nisă, oferind un cadru de lucru plăcut.

Este necesară experiența, implicarea și determinarea în atingerea obiectivelor comune privind integrarea și promovarea serviciilor de calitate în conceptul nostru.

Descrierea jobului

  • salariu motivant+bonusuri
  • mediu de lucru prietenos si relaxant

Beauty Hub, un beauty salon de exceptie, s-a nascut din pasiune pentru frumos, oferind un plus de valoare standardelor actuale din industrie. Gratie experientei specialistilor nostri, experienta acumulata in decursul anilor, am creat un sistem de tratamente bazate pe tehnologie de varf. In prezent, abordarea noastra pe piata se concentreaza pe necesitatile omului modern, in continua schimbare. Conceptul acestui beauty salon este unul avangardist si strans legat de inovatie si evolutie. Ne dorim sa satisfacem orice nevoie legata de imaginea clientilor nostri prin diversitatea si complexitatea serviciilor prestate.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024