Gratis

Corporate Sales Partner

Goodwill Consulting
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Corporate Sales Partner. Dacă ai o experiență solidă în vânzări corporate și ești pasionat de dezvoltarea relațiilor cu clienții, te invităm să aplici pentru această poziție.

Candidatul ideal:
  • Experiență demonstrată în vânzări corporate sau într-un rol similar.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a dezvolta și menține relații solide cu clienții.
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Organizare și Coordonare Vânzări:
Gestionezi întregul proces de vânzări în cadrul companiilor mari pentru a maximiza oportunitățile de colaborare.
Asiguri un flux eficient al procesului de vânzări pentru a atinge obiectivele stabilite.
  • Identificare și Întâlniri cu Clienții:
Identifici clienți noi și organizezi întâlniri pentru a discuta oportunitățile de colaborare.
Abordezi clienții alocați de către Goodwill și din portofoliul propriu pentru a prezenta grupul Goodwill și serviciile noastre.
  • Construirea și Consolidarea Relațiilor:
Dezvolți și consolidezi relații profesionale cu clienții de tip corporate/enterprise.
Asiguri o creștere constantă a grupului Goodwill în acest segment de piață.
  • Dezvoltarea Parteneriatelor Strategice:
Contribui la dezvoltarea de noi parteneriate strategice care aduc valoare adăugată clienților din portofoliul grupului Goodwill.
  • Evaluare și Încheierea Contractelor:
Verifici eligibilitatea și evaluezi șansele de câștig ale clienților.
Închei contracte de prestări servicii și monitorizezi obligațiile de plată efectuate de către clienți.

Beneficiile colaborării:
  • vei avea oportunități constante de dezvoltare profesională și să faci parte dintr-o echipă care te va inspira
  • vei face parte dintr-o rețea extinsă de contacte cu foarte bune oportunități de networking
  • veniturile sunt în funcție de munca depusă- venituri imediate și pe termen lung, cu potențial de a câștiga câteva sute de euro pe termen scurt și mii de euro pe termen lung
  • nu te angajezi, ci intri într-un parteneriat, așa că veniturile tale vin exclusiv din comisioanele din vânzări

Goodwill Consulting este parte a unui grup internațional, cu prezență în România, Ungaria, Bulgaria și Croația. Din 2008, oferim soluții complete pentru accesarea fondurilor europene și dezvoltarea afacerilor. Am fost primii care au creat conceptul pachetelor de tip abonament pentru dezvoltarea afacerilor, oferind servicii complete și am continuat să ne dezvoltăm până în momentul de față. Acum putem să spunem cu încredere, că suntem cea mai mare companie din România care se ocupă cu consultanță pentru fonduri nerambursabile.

Dacă vrei să aduci mai multă strălucire în viața ta profesională și să te alături nouă, contactează-ne pe mail:
hr@gwconsulting.ro sau aplica aici.

Goodwill grows, so do YOU!😄🌟

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024