Publicat 01 Iun 2008 | Reactualizat 30 Iun 2008 | Expiră 02 Iul 2008

coordonator vanzari carne pasare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana dinamica ,pregatita pentru lucru sub presiune si rezistenta la stres
-bune abilitati de comunicare si interrelationare
-studiile superioare ,cunoasterea limbii engleze ,Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Societate infiintata in 1999 situata in loc.Turda Jud Cluj cu un nr intre 50-100 angajati ,avand ca obiect principal de activitatate vanzarea en gros si en detail al produselor alimentare ,industriale si bauturilor alcolice .Punctul de lucru situat in Loc Mihai Viteazu Jud Cluj are ca obiect de activiatate abatorizare pasari .

Expirat
coordonator vanzari carne pasare  -  94 csa