Gratis

Coordonator Vanzari Autovehicule Rulate - Brasov

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:

• Studii universitare/postuniversitare;
• 3-5 ani experienta in managementul vanzarilor - experienta in piata de autovehicule rulate constituie un avantaj;
• Cunostinte foarte bune de limba engleza;
• Gandire strategica, capacitati dovedite de analiza si sinteza;
• Excelente abilitati de comunicare;
• Organizare, responsabilitate, implicare.

Descrierea jobului

Rolul job-ului:

• Organizeaza si coordoneaza activitatea de vanzare a autovehiculelor second-hand;
• Creeaza si implementeaza strategia de vanzare;
• Intocmeste si gestioneaza bugetul anual de venituri si cheltuieli al departamentului;
• Stabileste si urmareste realizarea politicii de stoc, a structurii si nivelului acestuia.

Beneficii:

• Pachet salarial motivant;
• Oportunitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie aflata in dezvoltare;
• Participarea la diverse programe de dezvoltare profesionala;
• Expunerea la un mediu organizational profesional.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.