Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Coordonator transport/expeditor intern si international

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

►Persoana cu spirit de initiativa, asumata;
►Capabila de a lucra autonom, organizata;
►Serioasa, Rezistenta la stres,Comunicativa;
► In permanenta dezvoltare personala;
►Permis de conducere: Categoria B cu experienta;
Experienta necesara:
► Experienta in intermediere transport international(casa de expeditii);
►Suita Office, in special Word & Excel, nivel basic ( telefon, email, facebook, cautari online , alte retele de socializare);
►Disponibilitate, flexibil, dispus pentru deplasari;
►O limba de circulatie internationala, nivel conversational, de preferat engleza;
►Folosirea corecta a limbii romane, atat vorbit cat si scris.

Descrierea jobului

►Oferim un mediu de lucru placut, corect, organizat, cu oportunitati de avansare si instrumentele necesare dasfasurarii activitatii in bune conditii.

►Job-ul presupune lucrul specific unei case de expeditii, relationare cu clientii, dezvoltare relatii de business cu clientii actuali, prospectare clienti noi. Te vom ajuta sa te descoperi, sa te dezvolti si sa-ti folosesti abilitatile
de comunicare.

Beneficii:
►Program de lucru :Luni – Vineri 08.30-17.00
►Salarizare: salariu mediu+commission la vanzare
►Perspectiva de cariera, se asigura cursuri pentru dezvoltare profesionala si personala.

Compania Contransport ofera servicii de transport si logistica, din 2007 in Germania, iar din 2012 in Romania
si datorita proiectelor aflate in derulare ne dezvoltam continuu.

Daca esti din Campina, Ploiesti, Chiajna sau zona de vest a Bucuresti-ului si te regasesti in descrierea de mai
sus te asteptam in echipa Contransport.

Expirat
Coordonator transport/expeditor intern si international  -  Logistikzentrum Augsburg Contransport SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles