Gratis

COORDONATOR SEF PAZĂ

SGC GUARD ALARM SRL

Candidatul Ideal

SGC GUARD ALARM SRL,Firmă de Securitate,cu Sediul Social în București,Punct de Lucru Cluj angajăm Specialist în domeniul de pază și protecție pe funcția de COORDONATOR ȘEF PAZĂ.

Candidatul preferat:
- Studii superioare sau medii
- Experiență în domeniul de pază și protecție
- Bune cunoștințe în domeniul de coordonare și instruire a personalului de pază

Descrierea jobului

Activitatea presupune:
- Asigurarea și coordonarea Serviciilor de pază
- Control inopinat pe zi și pe noapte în posturile obiectivelor de pază la beneficiarii noștri
- Întocmirea planurilor de pază în colaborare cu beneficiarii noștri și evaluatorul de risc

Abilități:
- Persoană energică,ordonată,riguroasă,răbdătoare,responsabilă,cu spirit de echipă și dornică de a progresa
- Salariu avantajos

Așteptăm să ne contactați la nr.de tel. 0729 653 547 sau la adresa de e-mail: isabela.sabaumaria@gmail.com

SGC GUARD ALARM SRL,Firmă de Securitate,cu Sediul Social în București,Punct de Lucru Cluj.
Publicat 2 Mart. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024