Gratis

Coordonator retea de Francize Orange

Intercont Gsm S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta de minim 1-2 ani in coordonare echipe vanzari în domeniul telecom
Gandire strategica, orientare catre client si atingerea obiectivelor;
Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
Abilitati de formare, dezvoltare si motivare a echipelor;
Disponibilitate pentru deplasari ;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Asigurarea managementului si monitorizarea performantei magazinelor in vederea indeplinirii obiectivelor de vanzari;
Asigurarea sprijinului in vederea stabilirii obiectivelor individuale la ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄nivelul fiecarei persoane din subordine;
Acordarea de suport si asistenta angajatilor din subordine pentru toate aspectele operaționale specifice activitatii acestora;
Propunerea de planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor si a obtinerii de profit in zona de acoperire.

Salarizare motivanta, proportionala cu realizarea obiectivelor si atributiilor.

Intercont GSM de peste 20 de ani in parteneriat cu Orange Romania, se bazeaza pe motto-ul "Attitude is a little thing that makes a BIG DIFFERENCE"!

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024