Gratis

Coordonator regional mentenanta tehnica - BUCURESTI

3G PRODUCTION & MAINTENANCE SRL

Candidatul Ideal

Cautam un coordonator regional Bucuresti pe zona de mentenanta tehnica care sa gestioneze echipa de tehncieni mentenanta tehnica si sa construiasca si/sau sa mentina relații profesionale pe termen lung cu clienții.

Calificari:
-Studii superioare si de specialitate
-Permis de conducere categoria B fara antecedente
-Experienta in domeniul tehnic

Abilitati:
-Bune abilitati de comunicare si prezentare
-Abilitati de solutionare a problemelor
-Abilitati de lucru cu cifrele/ excel
-Abilitati de negociere
-Orientare spre rezultat si catre client
-Eficienta interpersonala.

Descrierea jobului

Ca si responsabilitati specifice:

· Coordonarea activitatii de mentenanta tehnica specifica echipelor diviziei de Mentenanta;

· Asigurarea trainingului specific activitatii pentru oamenii din subordine;

· Procesarea tichetelor primite de la clienti in conformiate cu SLA agreat contractual;

· Alocarea tichetelor catre tehnicieni folosind aplicatia KIM mobile si urmarirea acestora pana la finalizare cu semnarea unui proces verbal;

· Evaluarea perfomantelor tehncienilor pe o anumita perioada de timp (zi/ luna/ trimestru/ an);

· Identificarea oportunitatilor de imbunatire service level pt clientii din portofoliu;

· Implementarea procedurilor interne privind stocurile, deconturile, achizitiile de materiale, auto, echipamente, codul de conduita la local de nunca;

· Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente functionale in vederea atingerii obiectivelor stabilite;

· Planifica si controleaza procesul de recrutare si integrare organizationala in conformitate cu nevoile identificate pentru punctele de lucru alocate, impreuna cu directorul de resurse umane si persoana responsabila de procesul de recrutare din companie.

· Gestionarea imaginii companiei, atat in interiorul cat si in exteriorul acesteia, conform politicilor companiei in acest sens

· Gestionarea pontajelor lunare ale angajatilor din subordine in stransa legatura cu departamentele suport implicate in acest proces (Resurse Umane/ Director Operational)

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Beneficii extrasalariale:

-Abonament medical privat

-Masina de serviciu

Cu o experiență de peste 12 ani în domeniul mentenanței tehnice și al construcțiilor civile, Mtehnic este cea mai bună soluție pentru dumneavoastră la nivel național ce oferă servicii complete de reparații și întreținere ale instalațiilor electrice, sanitare, frigo și HVAC. Mai mult decât atât, executăm și lucrări civile de amenajări interioare și exterioare, mobilier și feronerie, signalistică interioară și exterioară, toate aceste segmente fiind executate cu echipele proprii de mentenanță.

În cei peste 12 ani de activitate am reușit să efectuăm cu succes peste 20.000 de intervenții la nivel național, iar acest rezultat ne-a poziționat în topul companiilor de profil. Toate aceste rezultate nu puteau fi obtinuțe fără implicarea și seriozitatea tehnicienilor noștri calificați, ce au o medie de experiență de 10 ani în domeniul de activitate.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024