Gratis

Coordonator piese de schimb

SC LIEBHERR ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte in domeniul tehnic si experienta in lucrul cu utilajele de constructii;
Cunostinte foarte bune de limba engleza (scris si vorbit);
Studii medii sau superioare;
Cunostinte foarte bune de utilizare calculator MS Office;
Bune abilitati de comunicare si de coordonare;
Persoana organizata, punctuala, atentie distributiva;
Abilitatea de a prioritiza sarcinile si de a respecta termenele limita;
Spirit de echipa, atitudine pozitiva;
Adaptabilitate si flexibilitate;
Confidentialitate.

Descrierea jobului

Preia si proceseaza cererile si comenzile de piese de schimb;
Transmite comenzile catre furnizorii interni si externi si urmareste derularea si livrarea acestora;
Intocmeste documentele de transport pentru livrarile interne si externe;
Intocmeste ofertele comerciale pentru piesele de schimb;
Intocmeste documentele fiscale pentru piesele de schimb, manopera si alte cheltuieli implicate de activitatea de service;
Gestioneaza stocurile de piese de schimb;
Mentine legatura cu colaboratorii companiei (furnizori, clienti, etc.).

LLiebherr Romania, subsidiara a Grupului Liebherr, are ca domeniu de activitate comercializarea si mentenanta urmatoarelor produse: automacarale, macarale pe senile, macarale turn, buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale portuare si echipamente de foraj.
Pentru mai multe informatii accesati www.liebherr.com sau www.liebherr.ro.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024