Gratis

Coordonator Operatori Productie

MVM CARTON PRODUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent profil tehnic/școala profesională;
- Cunoștințe tehnice de bază în domeniul mecanic/electric/echipamente automatizate;
- Abilităţi bune de organizare și planificare;
- Abilitatea de a lucra atât individual cât și în echipă;

Descrierea jobului

- Urmărirea zilnică a bunei funcționări a echipamentelor de producție și asigurarea desfășurării continue a activității de producție;
- Executarea anumitor operaţii simple de reglaj, corecţii în program;
- Asigurarea optimă cu materia primă necesară;
- Asigurarea încadrării produsului în standardele de calitate;
- Realizarea operațiunilor de întreținere preventive necesare funcționării echipamentelor;

MVM CARTON PRODUCT SRL este o societate românească cu capital 100% privat, devenind în scurt timp unul dintre cei mai importanţi producători de ambalaje din carton ondulat din partea de N-V a ţării, colaborând și cu alte societăți din domeniu prin realizarea de ambalaje sub brand-ul respectivelor societăți.
Obiectul principal de activitate al societății este producerea şi comercializarea ambalajelor din carton ondulat.
Fiindcă dorim să satisfacem nevoile clienţilor noştri prin soluții de ambalare complete, am construit un web site în care prezentăm pentru vânzare o parte din produsele realizate, însă funcție de solicitarea punctuală a fiecărui client, avem posibilitatea de realiza ambalaje unice, personalizate, în tiraje reduse sau ridicate.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024