Gratis

Coordonator Operatiuni DDD

DEJA VU INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
Sa ai experienta in domeniul Deratizare-Dezinsectii-Dezinfectii
Sa detii cunostinte despre echipamentele si tehnicile de lucru DDD
Sa ai abilitatea de a lucra cu Microsoft Office (Word, Excel)
Sa ai abilitati de comunicare si ofertare.
Sa ai orientare catre solutii, catre client, motivatie pentru atingerea rezultatelor, abilitati bune de negociere, o persoana structurata.
Sa fii un bun coordonator si sa ai experienta in coordonare echipe.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
Prezentarea si promovarea directa a serviciilor prin realizarea ofertelor pentru clientii potentiali si cei existenti.
Negocierea contractelor si incheierea ofertelor noi.
Coordonarea si verificarea echipelor in activitatea DDD.
Planificarea interventiilor DDD.
Intocmirea diferitelor rapoarte privind activitatea DDD

Beneficii:
Masina de serviciu
Laptop
Telefon

Grupul de firme Déjà Vu este activ la nivel naţional din anul 2014 și este specializat în servicii complete de facility management

Viziunea noastră este aceea de a ne situa în topul furnizorilor naţionali de servicii profesionale si complet de deratizare-dezinsectii-dezinfectii si curăţenie. Misiunea noastră o reprezintă transpunerea în practică a valorilor companiei: integritate, eficiență, profesionalism și discreție.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024