Gratis

Coordonator marketing si promovare

FabricaDeProfile

Candidatul Ideal

Echipa Fabrica de Profile cauta un coleg responsabil pentru planificarea, implementarea și monitorizarea strategiilor de marketing ale companiei!

Ce vrem de la tine?
  • Sa ai studii superioare in Marketing, Comunicare sau o alta disciplina relevanta;
  • Cunoștințe avansate de marketing online (SEO, SEM, social media);
  • Abilitatea de a elabora și gestiona bugete;
  • Abilitatea de a analiza date și de a realiza rapoarte;
  • Spirit de echipă și abilități excelente de comunicare;
  • Cunoștințe avansate de limba engleză;
  • Sa ai abilitati in a rezolva problemele;
  • Sa fii un bun organizator de timp, dar si de responsabilitati;
  • Sa stii si sa iti placa sa construiesti relatii prin negociere si proactivitate.

Descrierea jobului

Rolul tau se defineste astfel:

Pe parte de dezvoltare strategie de marketing
  • Supervizarea si analiza cercetarilor de piata pentru a identifica tendintele si nevoile clientilor.
  • Dezvoltarea planurilor de actiune detaliate pentru atingerea obiectivelor stabilite.
  • Monitorizarea si evaluarea performantei campaniilor de marketing.

Pe parte de implementare a strategiilor de marketing
  • Coordonarea si colaborarea cu echipele interne si agentii externe (SEO, PPC, PR, SSM) pentru implementarea campaniilor de marketing.
  • Supervizarea crearii si distribuirii materialelor de marketing (website, brosuri, cataloage, materiale video, etc).
  • Gestionarea campaniilor promotionale si de fidelizare.
  • Organizarea si participarea la evenimente de marketing.

Ai responsabilitati si pe parte de gestionare a bugetului pe acest departament, dar si din punct de vedere al analizei si raportarii datelor ce au impact din punct de vedere al promovarii
  • Controlul costurilor si optimizarea resurselor.
  • Realizarea de rapoarte periodice privind performanta campaniilor de marketing.
  • Colectarea si analiza datelor referitoare la performanta campaniilor de marketing.
  • Realizarea de rapoarte detaliate cu privire la rezultatele obtinute si recomandari de optimizare.
  • Prezentarea periodica a rapoartelor catre conducerea companiei.

Suntem nerabdatori sa cunoastem un om pasionat, implicat si motivat sa obtina succes pentru fiecare proiect!

Sub brandul FabricaDeProfile executăm profile arhitecturale de exterior din polistiren expandat de înaltă densitate, laminate cu rășină acrilică și profile arhitecturale de interior din polistiren extrudat alb și poliuretan.

FabricaDeProfile este alcatuita din persoane extraordinare care impartasesc experientele si pregatirea lor membrilor echipei astfel ca fiecare sa isi poata atinge potentialul maxim.

Oferim flexibilitate si stabilitate, un mediu de lucru provocator care stimuleaza initiativa.

Angajatii au posibilitatea de a lua decizii legate de propria dezvoltare, iar noi le oferim instrumentele necesare.

Oferim sprijin pentru ca fiecare sa isi poata atinge obiectivele de dezvoltare ale carierei.

Daca te-am convins, aplica la una din pozitiile disponibile.

Vino in echipa noastra sa realizam impreuna reusite frumoase!

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024