Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Coordonator logistica si livrari @Meron in Cluj - Napoca

MERON
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Coordonatorul de logistica si livrari @Meron in Cluj - Napoca

Coordonatorul de logistica si livrari este persoana responsabila cu supravegherea si coordonarea zilnica a echipei de logistica, preluarea de comenzi, pregatirea acestora, mentinerea tuturor procedurilor standard de operare si promovarea unui mediu de lucru pozitiv. Persoana in acest rol va fi un sustinator si promotor al formarii si dezvoltarii echipelor, al relatiei dintre departamentul Operational si locatii, al extinderii relatiilor in intreg lantul Meron, al cunoasterii produselor si viziunii, al respectarii standardelor de curatenie si organizare si al alinierii valorilor intre membrii echipei. Aceasta persoana va lucra, de asemenea, indeaproape cu fiecare Store Manager din shopurile Meron dar si cu alte structuri de management.

Descrierea jobului

* Bine organizat, orientat catre detalii si capabil sa faca mai multe sarcini;
* Trebuie sa aiba disponibilitate deschisa, inclusiv ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈in weekend, seara, sarbatori si evenimente speciale, dupa cum este necesar;
* Cunostinte de utilizare a calculatorului; familiarizat cu programe software precum Microsoft Word, Excel;
* Trebuie sa aiba abilitati eficiente de rezolvare a problemelor/luare a deciziilor;
* Aceasta pozitie va necesita activitate fizica frecventa in picioare pe parcursul zilei inclusiv ridicare fizica, pana la 30 kg; • Trebuie sa aiba abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa.

Noi suntem MERON, cel mai mare lant de specialty coffee shops din Romania - un concept unic pentru spatiul cafelei de specialitate din Romania. Existand pana in prezent 20 locatii, ne poți gasi in orase precum Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti, Satu Mare, Zalau, Oradea, Targu-Mures, Bistrita, Sibiu si Alba Iulia. Misiunea noastra este sa promovam cafeaua de specialitate: prajim cafea, bem cafea, invatam despre cafea si impartasim cunostintele despre cafea. Suntem dedicati intregului proces de preparare a cafelei de specialitate, monitorizand parcursul acesteia de la fermier si pana la livrarea produsului final catre oaspetii care ne trec pragul.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.