Coordonator echipe montaj

sc DIMMER srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 100 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim să fii o persoană:
  • Organizată;
  • Atentă la detalii;
  • Punctuală;
  • Motivată să înveți și să te dezvolți alături de noi;
  • Calmă.

Descrierea jobului

Ne dezvoltăm și de aceea căutăm colegi noi.

Angajăm Manager montaj pentru compania noastră, în Comănești.

Ce vei face:
  • Vei planifica și vei programa împreună cu departamentul de vânzări și producție, echipele de montaj pe șantiere în funcție de disponibilitate;
  • Vei asigura documentele necesare echipelor de montaj;
  • Te vei deplasa periodic în șantiere pentru a verifica calitatea lucrărilor efectuate;
  • Vei coordona echipele de montaj în funcție de situațiile noi apărute pe șantier;
  • Vei aloca zilnic timp pentru discuțiilor cu șefii de echipă;
  • Vei menține legătura cu echipele de montaj;
  • Vei analiza individual fiecare proiect;
  • Vei oferi suport echipelor de montaj în orice situație apărută pe șantier.

Ce oferim:
  • Salariu atractiv;
  • Perioadă de training;
  • Mediu de lucru optim pentru dezvoltare;
  • Asigurare medicală privată.

Reprezintă un avantaj dacă:
  • Ai experiență în management;
  • Cunoști pachetului Office;
  • Ai abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Cunoști limba engleză nivel mediu;
  • Deții permis categoria B.

Cine suntem?

O afacere de familie ce a luat ființă în urmă cu 30 ani. Continuăm să ne urmăm misiunea de a oferi clienților noștri din Europa case pe structură din lemn eficiente energetic, prietenoase cu mediul înconjurător și construite la standarde de înaltă calitate.

Dacă acest post nu este potrivit pentru tine, te rugăm să îl transmiți către o rudă sau prieten pentru care ar putea fi de interes.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Dimmer srl este o companie ce are ca domeniu de activitate FABRICAREA CASELOR PE STRUCTURĂ DIN LEMN intr-o fabrică utilată cu mașinării automatizate de ultimă generație.

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos