Gratis

Coordonator departament Micro si IMM

PRIMO FINANCE FINTECH S.R.L.

Candidatul Ideal

  • experienta relevanta in zona de finantare - Microintreprinderi si IMM
  • abilitati de negociere
  • abilitati de coordonare si management
  • capacitate decizionala
  • leadership si proactivitate

Descrierea jobului

  • coordonarea echipei de vanzari
  • dezvoltarea departamentului prin angajari constante
  • implicarea directa in procesul de finantare pentru clientii importanti

Beneficii:
  • pachet salarial motivant
  • bonusuri de performanta
  • posibilitati de avansare la nivel national

Primo Finance s-a nascut din dorinta de a ajuta oamenii sa acceseze cea mai buna, cea mai rapida si cea mai simpla solutie de creditare. Conducerea companiei are peste 10 de ani de experienta in domeniul financiar bancar, lucru care se vede in feedback-ul pozitiv primit de la clienti.

Cautam sa ne marim echipa si sa impartim experienta noastra vasta din acest domeniu cu voi, viitorul companiei.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024