Gratis

Coordonator Confectii Metalice

URBIOLED

Candidatul Ideal

-studii superioare tehnice in domeniul ingineriei mecanice;

-experienta in domeniul confectiilor metalice (asamblare, sudare, prelucrari mecanice, montaj);

-experienta privind coordonarea, planificarea, urmarirea si verificarea activitatilor pe fluxul de productie;

-utilizare Microsoft Word, Excel

-competente de comunicare;

-rezistență la stress, implicat

Descrierea jobului

Responsabilități :

Coordoneaza tehnic, organizatoric activitatea lacatusilor si sudorilor in atelierele din incinta firmei

Raspunde de lucrarile si de calitatea acestora, executate de oamenii din subordine, cu respectarea termenului de finalizare prevazut in contractul cu beneficiarul

Este raspunzator de folosirea si gospodarirea corecta a materialelor, respectand cu strictete normele de consum

Propune procurarea utilajelor si echipamentelor necesare executiei si productiei de structuri si tamplarii metalice

Raspunde de sistemul de evaluare a personalului din subordine, stabileşte programe pentru îmbunătăţirea cunoştinţelor angajaţilor, răspunde de gradul de motivare a angajaţilor din fabrică

Beneficii :

- salariu motivant;

- prime de sărbatori;

- prime de merit;

- alte beneficii in cadrul companiei;

- program de lucru fix (L-V : 08:00-17:00)

Pentru mai multe detalii, va rog apelati nr. de tel : 0745113477

URBIO este un brand 100% românesc, care livrează soluții integrate de iluminat public stradal, sisteme tip smart city și energie din surse regenerabile.

Conceptul URBIO este racordat la standardele internaționale de performanță și la potențialul erei digitale, cu deschidere spre inteligență artificială. Astfel, susținem un mare pas spre evoluție în piața de iluminat public stradal și sisteme tip Smart City.

Fondată în anul 2013, URBIO se remarcă printr-o atenție deosebită acordată necesităților Beneficiarilor, materializată prin echipamente și soluții de înaltă calitate, proiectate personalizat pentru fiecare dintre ei.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024