Gratis

Coordonator Agenti in Domeniul Farmaceutic

Gradina Sanatatii

Candidatul Ideal

Cerinţe:
–Studii medii/facultate
–Bune abilități de operare PC (Word, Excel; Navision/alte sisteme de gestiune);
–Cazier judiciar.

Competenţele pe care am dori să le dețineți:
- Bune abilități de comunicare și coordonare;
- Abilitati puternice de organizare si management eficient al timpului;
- Însuşiri si competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
- Discernamant si capacitate de a rezolva problemele
- Spirit de ordine si disciplina
- Personalitate proactiva cu gandire pozitiva.
- Disponibilitate la deplasari in teritoriu cand acestea sunt necesare.

Descrierea jobului

Viitorul Coordonator isi va insusi urmatoarele responsabilitati:

- Stabileste si se ocupa de implementarea planului de vanzari la nivel national ;
- Intretine si dezvolta relatiile stabilite cu clientii ;
- Coordoneaza echipa de Reprezentanti si Operatori Vanzari pe care o are in subordine verificand zilnic activitatea acestora;
- Efectueaza periodic vizite cu personalul din subordine ;
- Evalueaza in mod continuu performantele echipei coordonate ;
- Realizeaza si transmite periodic raportari privind activitatea proprie si a personalului din subordine;
- Utilizeaza programele de calculator obisnuite Word, Excel si softuri specifice companiei;
- Dezvoltă strategia initială in baza caruia se va face si recrutarea si bonusarea agentilor;
- Recruteaza si formeaza echipa de vanzari pentru mai multe zone ale tarii;
- Asigura training-ul viitorilor agenti;
- Asigura suport pentru agenti atunci cand acestia au nevoie de ajutor;
- Pregateste rutele agentilor in functie de locatii si monitorizeaza respectarea acestora;
- Sustine agentii de vanzari cu ajutor in vederea realizarii targetelor de vanzari;
- Realizeaza analize si rapoarte despre activitatea si eficienta agentilor din teren;
- Mentine si dezvolta portofoliul de client;
- Monitorizeaza permanent piata si concurenta din zona de activitate;

- Dupa implementarea strategiei in functie de targetele impuse se ofera bonusuri suplimentare corelate cu performantele inregistrate.
- Salariu 4200 lei in Mana. (3600 lei salar Net + Bonuri de 30 lei pe zi, echivalentul a 600 lei pe luna)
- Decontare Transport.
- Colectiv tanar si motiv
- Produse Gratuite pentru consum
- Cladire de birouri moderna pentru desfasurarea activitatii

Gradina Sanatatii este un brand romanesc cu peste 11 ani vechime in Romania. Importam si revindem suplimente alimentare de grad farmaceutic cu concentratii net superioare produselor existente in comert. Aducem doar produse de inalta calitate cu efect 100% real. Feedback-ul clientilor nostri este mereu pozitiv, astfel ca, alaturi de noi vei avea satisfactia mereu ca faci un bine celor din jur. Suntem intr-o continua expansiune si ne marim echipa!

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024